2001 Denk niet wit, denk niet zwart
1970 Godenschemering
1972 Prehistorisch duel
1955 De Heerser der zee
2005 Nachtvlinders
2016 Bevangen door de Wind
1984 Pink Panther
1980 Pierrot
1959 Parkidylle
2006 Selamat Datang
1949 Oud-Brabants boerenhuisje
1998 Uit Swift's 'Gulliver'
2013 Rabbot
1971 Futura
1958 De verslagen Paasheerser
1963 Verbroedering der volkeren
1960 Alice in wonderland
1948 Sneeuwwitje en de 7 dwergen
1969 Uw sterrebeeld
1978 Prikkebeen
1956 Klein Duimpje
1983 Mount Rushmore
1966 Het offer der Maya’s
1985 Wijn
1973 Oranje door de eeuwen heen
1947 Het wapen van Zundert
1951 Een oude muziekdoos
1964 Van Euklides tot Einstein
1952 Schrik voor de weegschaal
1994 Sterrenbeeldig
1986 American Football
2019 Ochtendglorie
2004 A changing colour
1946 de dorpspomp
1956 De spijbelaars
1990 Cernunnos
1948 Weerhuisje
1996 Aderlating
2011 Poortwachter
1955 De wonderschelp
1993 Windmolens in gevecht
2010 Een ontmoeting met de zon
1982 Ballet
1950 Bloem met vlinder
1951 De schoonheid verdrijft de afschuw
2019 Ochtendglorie
2018 Momentum
1995 Excalibur
1957 Ballonvaart
1991 Butterfly
2003 De doorbraak
1997 Wie is er bang van de boze wolf?
1968 Wonderen in het heelal
1967 Het pad van Boeddha
1988 Poseidon
2015 Vol Koren!
2000 Waar de ster bleef stille staan
1981 Van zand tot quartz
1974 Het speelhol
1950 De sphinx
1957 Holland brengt hulde aan 's-werelds componisten
2009 Zeeduivel
1987 Orgie
2014 'Vergane Glorie'
1958 Alleen op de wereld
1960 Droomschip
2012 WWW.
1989 Puzzel
1953 April in Portugal
1999 In vogelvlucht door 1999
1953 De schone blauwe Donau
1952 Doornroosje
1979 Het leven van Jesus Christus
1953 Lente-idylle
1954 Toradjahuis
1965 Fata Morgana
1992 Polarbears
2007 Wedergeboorte
1949 Piggelmee en zijn vrouw
1964 Evolutie
1963 Droomkastelen
1959 Liefdesdroom
2002 SPIN(sel)
1954 Donald Duck op ijsberenjacht
2017 Zeefdruk
2008 Flamin-GO!!!

Werkgroep 1:  Wagenbouw

  • Emiel Braat
  • Erwin Vissenberg
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 2:  Tent + bouwplaats

  • Maikel van Overveld
  • Henk van Overveld
  • Sam de Meijer
  • Sjors van Nijnatten
  • Davy Duijndam (veiligheidscoördinator)
  • Harry van Erk (veiligheidscoördinator)

Werkgroep 3:  Catering

  • Ineke van Overveld
  • Mary van Nijnatten
     

Werkgroep 4: Corso weekend

  • Sam de Meijer
  • Davy Duijndam
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 5:  PR + sponsoring

  • Jan van Trier
  • Sam de Meijer
  • Marloe Bartels ('t Kapstokske)
  • Claudia Godrie ('t Kapstokske)

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Werkgroep 6: Bloemenveld

  • Ruud Bartels
  • Ivo van Hassel
  • Peter Braspenning
  • Kees Kerstens
  • Cees Hoendervangers
  • René Verheijen
  • Gerard Hendrickx
  • Shirley van Hassel

e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

zie ook:  Bloemenveld
 

Werkgroep 7: Activiteitencommissie

  • Cees van Overveld
  • Maikel van Overveld
  • Natasja de Raad
  • Susan Witlox
  • Esmée Mertens
  • Mathieu Bartels
  • Stef de Jong

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.