1954 Donald Duck op ijsberenjacht
1959 Parkidylle
1960 Alice in wonderland
2013 Rabbot
2003 De doorbraak
1995 Excalibur
1983 Mount Rushmore
1999 In vogelvlucht door 1999
2002 SPIN(sel)
1955 De wonderschelp
2001 Denk niet wit, denk niet zwart
1964 Van Euklides tot Einstein
1984 Pink Panther
1965 Fata Morgana
2007 Wedergeboorte
1985 Wijn
1997 Wie is er bang van de boze wolf?
2005 Nachtvlinders
1950 Bloem met vlinder
2004 A changing colour
1953 Lente-idylle
1948 Weerhuisje
1953 De schone blauwe Donau
2000 Waar de ster bleef stille staan
2019 Ochtendglorie
1949 Oud-Brabants boerenhuisje
1949 Piggelmee en zijn vrouw
1993 Windmolens in gevecht
1978 Prikkebeen
1981 Van zand tot quartz
1969 Uw sterrebeeld
1964 Evolutie
1956 De spijbelaars
1948 Sneeuwwitje en de 7 dwergen
1955 De Heerser der zee
1967 Het pad van Boeddha
1994 Sterrenbeeldig
2017 Zeefdruk
1952 Doornroosje
1971 Futura
1982 Ballet
1950 De sphinx
1963 Verbroedering der volkeren
1998 Uit Swift's 'Gulliver'
1980 Pierrot
1987 Orgie
1954 Toradjahuis
1989 Puzzel
1986 American Football
1992 Polarbears
2016 Bevangen door de Wind
1972 Prehistorisch duel
1952 Schrik voor de weegschaal
1957 Ballonvaart
1960 Droomschip
1951 Een oude muziekdoos
1956 Klein Duimpje
1966 Het offer der Maya’s
2014 'Vergane Glorie'
1959 Liefdesdroom
1958 Alleen op de wereld
2010 Een ontmoeting met de zon
1958 De verslagen Paasheerser
2009 Zeeduivel
1970 Godenschemering
2008 Flamin-GO!!!
1974 Het speelhol
1996 Aderlating
2006 Selamat Datang
1947 Het wapen van Zundert
1953 April in Portugal
2018 Momentum
1968 Wonderen in het heelal
1990 Cernunnos
1951 De schoonheid verdrijft de afschuw
1963 Droomkastelen
2019 Ochtendglorie
2015 Vol Koren!
1946 de dorpspomp
2011 Poortwachter
2012 WWW.
1973 Oranje door de eeuwen heen
1991 Butterfly
1957 Holland brengt hulde aan 's-werelds componisten
1988 Poseidon
1979 Het leven van Jesus Christus

Werkgroep 1:  Wagenbouw

  • Emiel Braat
  • Erwin Vissenberg
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 2:  Tent + bouwplaats

  • Maikel van Overveld
  • Henk van Overveld
  • Sam de Meijer
  • Sjors van Nijnatten
  • Davy Duijndam (veiligheidscoördinator)
  • Harry van Erk (veiligheidscoördinator)

Werkgroep 3:  Catering

  • Ineke van Overveld
  • Mary van Nijnatten
     

Werkgroep 4: Corso weekend

  • Sam de Meijer
  • Davy Duijndam
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 5:  PR + sponsoring

  • Jan van Trier
  • Sam de Meijer
  • Marloe Bartels ('t Kapstokske)
  • Claudia Godrie ('t Kapstokske)

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Werkgroep 6: Bloemenveld

  • Ruud Bartels
  • Ivo van Hassel
  • Peter Braspenning
  • Kees Kerstens
  • Cees Hoendervangers
  • René Verheijen
  • Gerard Hendrickx
  • Shirley van Hassel

e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

zie ook:  Bloemenveld
 

Werkgroep 7: Activiteitencommissie

  • Cees van Overveld
  • Maikel van Overveld
  • Natasja de Raad
  • Susan Witlox
  • Esmée Mertens
  • Mathieu Bartels
  • Stef de Jong

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.