1948 Weerhuisje
1964 Van Euklides tot Einstein
2014 'Vergane Glorie'
1953 De schone blauwe Donau
1953 Lente-idylle
1960 Droomschip
1952 Doornroosje
1992 Polarbears
1997 Wie is er bang van de boze wolf?
1995 Excalibur
2016 Bevangen door de Wind
1955 De Heerser der zee
1946 de dorpspomp
1978 Prikkebeen
1998 Uit Swift's 'Gulliver'
1979 Het leven van Jesus Christus
1968 Wonderen in het heelal
1947 Het wapen van Zundert
2017 Zeefdruk
1957 Ballonvaart
1973 Oranje door de eeuwen heen
2011 Poortwachter
2013 Rabbot
1969 Uw sterrebeeld
1955 De wonderschelp
1948 Sneeuwwitje en de 7 dwergen
1974 Het speelhol
1952 Schrik voor de weegschaal
1960 Alice in wonderland
1989 Puzzel
1957 Holland brengt hulde aan 's-werelds componisten
1991 Butterfly
1956 De spijbelaars
1982 Ballet
2012 WWW.
1950 Bloem met vlinder
1959 Parkidylle
1958 Alleen op de wereld
1966 Het offer der Maya’s
1951 Een oude muziekdoos
1954 Donald Duck op ijsberenjacht
2018 Momentum
2003 De doorbraak
1954 Toradjahuis
1959 Liefdesdroom
1958 De verslagen Paasheerser
1999 In vogelvlucht door 1999
1949 Piggelmee en zijn vrouw
2019 Ochtendglorie
1964 Evolutie
1987 Orgie
1993 Windmolens in gevecht
1981 Van zand tot quartz
2007 Wedergeboorte
2002 SPIN(sel)
1951 De schoonheid verdrijft de afschuw
1950 De sphinx
1965 Fata Morgana
1996 Aderlating
1985 Wijn
1949 Oud-Brabants boerenhuisje
1972 Prehistorisch duel
1970 Godenschemering
2006 Selamat Datang
1963 Droomkastelen
1984 Pink Panther
2015 Vol Koren!
2019 Ochtendglorie
1956 Klein Duimpje
2005 Nachtvlinders
2001 Denk niet wit, denk niet zwart
2000 Waar de ster bleef stille staan
1967 Het pad van Boeddha
1971 Futura
2010 Een ontmoeting met de zon
1988 Poseidon
1983 Mount Rushmore
1953 April in Portugal
2004 A changing colour
1980 Pierrot
2008 Flamin-GO!!!
2009 Zeeduivel
1990 Cernunnos
1963 Verbroedering der volkeren
1994 Sterrenbeeldig
1986 American Football

Werkgroep 1:  Wagenbouw

  • Emiel Braat
  • Erwin Vissenberg
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 2:  Tent + bouwplaats

  • Maikel van Overveld
  • Henk van Overveld
  • Sam de Meijer
  • Sjors van Nijnatten
  • Davy Duijndam (veiligheidscoördinator)
  • Harry van Erk (veiligheidscoördinator)

Werkgroep 3:  Catering

  • Ineke van Overveld
  • Mary van Nijnatten
     

Werkgroep 4: Corso weekend

  • Sam de Meijer
  • Davy Duijndam
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 5:  PR + sponsoring

  • Jan van Trier
  • Sam de Meijer
  • Marloe Bartels ('t Kapstokske)
  • Claudia Godrie ('t Kapstokske)

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Werkgroep 6: Bloemenveld

  • Ruud Bartels
  • Ivo van Hassel
  • Peter Braspenning
  • Kees Kerstens
  • Cees Hoendervangers
  • René Verheijen
  • Gerard Hendrickx
  • Shirley van Hassel

e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

zie ook:  Bloemenveld
 

Werkgroep 7: Activiteitencommissie

  • Cees van Overveld
  • Maikel van Overveld
  • Natasja de Raad
  • Susan Witlox
  • Esmée Mertens
  • Mathieu Bartels
  • Stef de Jong

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.