2010 Een ontmoeting met de zon
1992 Polarbears
1959 Parkidylle
1970 Godenschemering
1964 Evolutie
1965 Fata Morgana
1953 De schone blauwe Donau
1953 April in Portugal
2019 Ochtendglorie
1988 Poseidon
1949 Oud-Brabants boerenhuisje
1956 Klein Duimpje
1991 Butterfly
1960 Alice in wonderland
1960 Droomschip
1982 Ballet
1974 Het speelhol
1997 Wie is er bang van de boze wolf?
2011 Poortwachter
1951 De schoonheid verdrijft de afschuw
1955 De Heerser der zee
2009 Zeeduivel
1981 Van zand tot quartz
1953 Lente-idylle
2006 Selamat Datang
1958 Alleen op de wereld
1954 Donald Duck op ijsberenjacht
2000 Waar de ster bleef stille staan
2007 Wedergeboorte
1955 De wonderschelp
1993 Windmolens in gevecht
2004 A changing colour
1959 Liefdesdroom
1985 Wijn
2018 Momentum
1949 Piggelmee en zijn vrouw
1950 Bloem met vlinder
1978 Prikkebeen
1946 de dorpspomp
1950 De sphinx
1969 Uw sterrebeeld
1973 Oranje door de eeuwen heen
1964 Van Euklides tot Einstein
1979 Het leven van Jesus Christus
1948 Weerhuisje
2001 Denk niet wit, denk niet zwart
2005 Nachtvlinders
2002 SPIN(sel)
1990 Cernunnos
1967 Het pad van Boeddha
1999 In vogelvlucht door 1999
1963 Verbroedering der volkeren
1989 Puzzel
1983 Mount Rushmore
1995 Excalibur
2019 Ochtendglorie
1952 Doornroosje
1951 Een oude muziekdoos
2016 Bevangen door de Wind
2015 Vol Koren!
1956 De spijbelaars
1966 Het offer der Maya’s
1954 Toradjahuis
1998 Uit Swift's 'Gulliver'
1984 Pink Panther
1947 Het wapen van Zundert
1972 Prehistorisch duel
2013 Rabbot
1996 Aderlating
2017 Zeefdruk
2012 WWW.
1968 Wonderen in het heelal
1971 Futura
1963 Droomkastelen
2008 Flamin-GO!!!
1987 Orgie
1958 De verslagen Paasheerser
1952 Schrik voor de weegschaal
1986 American Football
1980 Pierrot
1957 Ballonvaart
2014 'Vergane Glorie'
1948 Sneeuwwitje en de 7 dwergen
2003 De doorbraak
1957 Holland brengt hulde aan 's-werelds componisten
1994 Sterrenbeeldig

Werkgroep 1:  Wagenbouw

  • Emiel Braat
  • Erwin Vissenberg
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 2:  Tent + bouwplaats

  • Maikel van Overveld
  • Henk van Overveld
  • Sam de Meijer
  • Sjors van Nijnatten
  • Davy Duijndam (veiligheidscoördinator)
  • Harry van Erk (veiligheidscoördinator)

Werkgroep 3:  Catering

  • Ineke van Overveld
  • Mary van Nijnatten
     

Werkgroep 4: Corso weekend

  • Sam de Meijer
  • Davy Duijndam
  • Rens Gommers
     

Werkgroep 5:  PR + sponsoring

  • Jan van Trier
  • Sam de Meijer
  • Marloe Bartels ('t Kapstokske)
  • Claudia Godrie ('t Kapstokske)

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Werkgroep 6: Bloemenveld

  • Ruud Bartels
  • Ivo van Hassel
  • Peter Braspenning
  • Kees Kerstens
  • Cees Hoendervangers
  • René Verheijen
  • Gerard Hendrickx
  • Shirley van Hassel

e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

zie ook:  Bloemenveld
 

Werkgroep 7: Activiteitencommissie

  • Cees van Overveld
  • Maikel van Overveld
  • Natasja de Raad
  • Susan Witlox
  • Esmée Mertens
  • Mathieu Bartels
  • Stef de Jong

e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.